www.ASKmekan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ASKmekan.Net

Ask, Sevgi, Sohbet

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

içimdeki beni yaşa

YazarMesaj
SimarikSeyhh

SimarikSeyhh

içimdeki beni yaşa Empty
MesajKonu: içimdeki beni yaşa   içimdeki beni yaşa I_icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 8:50 pm

İçimdeki Beni Yaşa.........!!
Yeni bir güne daha merhaba dediğim şu günlerimde,derin bir sessizlik hakim içimde ,taa derinlerde biryerde.yine aynı sabahı yaşadığımdan,yada yine hiç değişmeyen hayatımdaki gün batımından beklide.uzayıp giden yollarda olmak isterim bazen’’kimi zamanda sonunu göremediğim yoldan dönmek.bir kararsızlık hakimdi hep sanki.sebebi her ne kadarı açık seçik olsada,her nekadar kendimden saklasamda’’ hayat ile oynamayı sevmişdim ben oysaki,onunla vakit geçirmeyi sonsuz gülmeyi. Ne kaderdendir,nede benden,yani anlıyacağın biraz senden biraz benden…!
Bulutların arasında olmak istedim birde ,sanki bir pamuk tarlası misali üstüne atlamak,geçmişe çok öncelere dönmek gibi, çocukluğumu yaşamak gibi. Beni benden alıp çok öncelerime götürecek ne varsa yapmak isterdim bugün.sanki hayatımdaki son kalan yaprak misali,sanki hafif bir esintiyle düşecekmişim gibi yaşamak istedim sonkez….
Olmayacağını bildiğimiz şeylerin hayalini kurarız hepimiz,sanki tüm dileğimiz gözlerimizin kapanmasında saklıymış gibi, neler hayal etmeyizki.kimimiz okyanusları aşar sevdiğine kavuşmak için,kimileri dağları taşları aşıp ulaşır bir anneye bir babaya,hiç gözünü açmak istemezsin sanki o an,bütün kurduğun hayalin bir anda hüzüne dönüşmesini asla kabul etmek istemeyeceksin’’ evet ,şimdi açtın’’bak yine aynı yerdesin..!tıpkı benim gibi,her sabahı aynı yaşadığını,hayatındaki hiç bir şeyin değişmeden yine gün batımını izleyişini…
Oysaki bir uzanan elin,bir sıcak nefesin,bir gülüş,bir edanın neleri değiştirdiğini hiç fark ettinmi hayatında? Engin denizlerde yelken açıp kendini rüzgara bıraktığın odlumu ,mutsuz olduğunda gözünden akan yaşlar gibi yağmurda yürüyüp ıslanmayı denedinmi peki..?
Düşün şimdi,her geçen gün ilerleyen zamanı,her yeni birgünde yüzündeki çizgilerin biraz daha fazlalaştığını ve o izlerin sende bıraktığı mutsuzlukları,varsada mutlu olduğun zamanları….
Yumdun yine gözlerini daldın kurduğun hayallere değimli,mutsuz geçen zamanlarını ,kurduğun güzel hayallerle kapatma özlemi sardı içini şimdi…!!şimdi anlıyorsun boşa geçen zamanı,İŞDE BU SABAH SENİN İÇİN HERZAMANKİNDEN FARKLI GEÇECEK BİR GÜN VERDİM SANA EYY HİÇ BİLMEDİĞİM,SESİNİ HİÇ BİR ZAMAN DUYMADIĞIM GÜZEL İNSAN…..’’’

içimdeki beni yaşa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» içimdeki beni yaşa
» İkİ DuDaĞıNıN aRaSıNa GöM BeNi:(
» Ben Sewgiyi AraRKenMutLuLuk beni unuTTu aNNe:(
» BoYNuMDaki İpİ SaNa WeRiYoRuM BeNi HaYaTa BaĞLa!!!!