www.ASKmekan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ASKmekan.Net

Ask, Sevgi, Sohbet

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SeN YoqTun Yoqqqqqq

YazarMesaj
eTi_PuF

eTi_PuF

SeN YoqTun Yoqqqqqq Empty
MesajKonu: SeN YoqTun Yoqqqqqq   SeN YoqTun Yoqqqqqq I_icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 12:38 pm

Günler güz yapraklari gibi birer birer dökülüyordu ayaklarimin dibine, ben her gece karanliga dikip gözlerimi senin aydinligini bekledim.Binlerce adim attim bu kentin sokaklarina her köseyi,her parki,her agaci ezberledim. Sevdaya bulanmis her kaldirim tasinda senin adini aradim ama SEN YOKTUN...
Evlerin duvarlari birer birer üzerime yikildi, her bir hücremin acisini taa yüregimden hissederken beni enkazin altindan cekip alacak elini aradim ama SEN YOKTUN..
Senden gelecek bir tek haberi bekledim, saatler asirlar gibi geldi gecmedi. Calan her telefonu yüregimin deli bir caglayana dönen atislariyla actim, senden baska duydugum her seste hep ayni hayal kirikligini yasadim. Onlar beni duymak istiyordu ben seni ama SEN YOKTUN....
Seni aramaktan yorgun düsmüs bedenimi karanligin kucagina uzattim her gece. Bir an önce sabah olsun diye uykunun beni cekip almasini istedim "olmadi". Kac gece sabahi ettim gözlerimi kapamadan, kac gece merdivendeki ayak seslerini dinledim sensindir diye am SEN YOKTUN....
Her yagmurla birlikte hüzünde yagdi bu kentin üzerine, bulutlar yalnizligin isaretiydi benim icin. BenI islatan yagmur olmadi ben senin özleminle sirilsiklamdim her mevsim. Hayat merhaba dedi bahara cicek acarken, uzun kistan sonra gelmez dedigim göcmen kuslarin dönüsünü gördüm ama SEN YOKTUN....
Her istasyon, her otogar adresim oldu bir tirenden inersin sandim. Otobüslerdeki her yolcuya sensin diye baktim, yada yolculuklara vurdum kendimi. Kimsenin ugramadigi köylere adi duyulmamis kasabalara gittim, senden bir iz aradim ama SEN YOKTUN ....
Denizin sonsuz mavilligine umut bagladim, kiyilarda tükettim hep bekleyisimi.Hep sensiz gemiler gecti limanlardan, ben gemilerin haret türkülerine eslikettim, ama SEN YOKTUN......
Gözümden tek bir damla ya akmadi, onlar sana aitti ve sana kalmaliydi. Kimselere söyleyemedim acilarimi, bekleyisimin öyküsünü kimselere anlatamadim. Nice firtinalar koptu yüregimde, dalgalar dövdü hayallerimi, siginicak bir liman, yaslanacak birini, icimi dökecek bir insan aradim ama SEN YOKTUN......
Her gece ay paramparca oldu, her gece yildizlar birer birer düstü sokaklara.Yildizlari sacina takip gelmeni bekledim, ayi avucunda bana getirmeni bekledim.Ve bir günes gibi dogup günes gibi aydinlatmani bekledim bu kapakara dünyami.
AMA SEN YOKTUN YOOOOOOOKKKKK:

SeN YoqTun Yoqqqqqq
1 sayfadaki 1 sayfası