www.ASKmekan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ASKmekan.Net

Ask, Sevgi, Sohbet

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SoN YaZıM... SoN WeDaM...

YazarMesaj
eTi_PuF

eTi_PuF

SoN YaZıM... SoN WeDaM... Empty
MesajKonu: SoN YaZıM... SoN WeDaM...   SoN YaZıM... SoN WeDaM... I_icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 12:11 pm

Bi bitisin son sozlerini nerene sakliyosun gozlerinde….
Goster hadi bana cesaretin varmi soylesene!

Sende biliyorsun hayat oyle kolay bi yolculuk deil.
Ciktigin yollarda hep bi engeller var ki vardiginda hedefine tadina varabilesin die.
Yoksa ne kiymeti kalir eline gecen onun ugruna savas vermediysen?
Ama sen yine yine gitmeyi deniyosun.
Kararli sozcukler cikariyosun dudaklarindan.
Bu bi bitistir diyosun surekli tekrarlarinda kendine de inandirmak istercesine.
Bu is bitmistir!

Keske dilinden cikarttigin sozcugun kolayligi kadar ciksa yurekten de keske yine ugrasmasak paramparca kalbi toparlamaya…
keske…
keskelerle olsaydi eger benim bu iliskide soyleyecek o kadar cok keskem vardi ki…

Git!
Inanki git artik savasamiyorum seninle.
Sabaha kadar yapilmis sinir harbinin ardindan hala uyumamis gozlerim ve artik uyusuk hissettigim vucudum su anda git diyebilecek kadar cesaretli sana.
Bi uyusam bi daha uyanmasam diyorum ( bi damla gozyasi dokuluyo)
Bi uyusam ve uyandigmda ohh kabusmus desem.
Sen desenki ne gordun ruyanda kanter icindeydin gece sarilsam sana gecse icimdeki huzursuzluk! (icim aciyo !!!)

Git!
Inanki git.
Ben artik guclu de hissetmiyorum kendimi agir geldi bu ask bana. Toparlayamadim kendimi senin hep kuskucu sevdan karsisinda.
Kendimden suphe eder oldum sayende yaparmiyim acaba oyle die sorular sorar oldum kendime beni kendime bile yabancilastirdin sen.
Sevdani yuregime koydum dedikce ben sana sen hep baska seyler aradin dilimde gozumde aklimda gecmiste hatta gelecekte.

Git!
Oyle kirici oluyosunki ofken sardiginda benligini. Bi gidisin son sozlerini nerde sakliyosun simdi?
Suskunlugunun ardindan gelen deli firtinada vuruldum ben dun gece.
Artik ne yapsan ne desen daha fazla incinmez bu kalbim.
Sonradan ozur dilemeyi iyi beceriyo olsan ne farkederki su an 2 gundur suren mide krampina sebepse sozlerin ozrun ilac olacakmi?
Ozrun affedilir ama silinecekmi sozlerin beynimden.
(Bi an allahim olsem de su an surda varolmasam diyebilecek kadar acitmisken sen benim canimi ne kiymeti var paylasilan guzel anlarin olumun adini andirdiktan sonra sen bana..!)

(bi damla daha dustu)

yazik bi veda kaldi bu sevdaya sen yakistirdin soylemek bana dustu!
Icten gulusunun yerini gaddar vurucu sozlerin aldi.
Sicakliginin yerini bi soguk firtinada kaptirdim dun gece.
Sabaha kadar iskenceye cekilmiscesine lime lime acittin her hucremi.
Keske vursaydin da acisi gecseydi bi zaman sonra simdi soylesene sozlerinin izlerini ne silerki yuregimden?
Hep hatirasi kalsin die yaptin yaptin sen bence oyle acimasizdin ki dun gece artik ne dusunecegimi sasirdim ben!

Hep sana isyan ettigime bakma sozum sana die sozcuklerim sana die hep sanaymis gibi gozukuyo.
Inan kendime bi yazi yazsam bu kadar ozenle secilmis kelimelerle suslemezdim onu.
Sen cezayi kendine kestin hesapta seviyorum ama git diyosun.
Gidiyorum zaten endiselenme!
Kalmaya niyetim yok artik!
Ama bana oyle bi ceza verdinki farkinda olmadan kendimi nasi kendime getiririm die dusunuyom kara kara.
"kendimi nasil kendime getiririm yeniden..SoN YaZıM... SoN WeDaM... Huh"

Aramakmis oysa sevmek ozlemekmis oysa sevmek

Bulup bulup yitirmekmis dussel bi oyuncagi!

Yalanmis hepsi yalan…

Sevmek die bisey varmis sevmek die bisey yokmus…

Hoscakal..

SoN YaZıM... SoN WeDaM...
1 sayfadaki 1 sayfası